Jak się przebranżowić? 4 kroki do nowej pracy

Zrobiłeś właśnie pierwszy krok i zdecydowałeś, że chcesz zmienić branżę, zupełnie się przekwalifikować lub zająć inną dziedziną czy profesją? Chcesz zmienić zawód, ale obawiasz się, że sobie nie poradzisz i że już za późno na taką zawodową zmianę? Nic bardziej mylnego!

Nigdy nie jest za późno na zmianę w życiu zawodowym. W zasadzie niebawem będzie to już standard. Prognostycy twierdzą, że w przyszłości będziemy 7 razy w życiu zmieniać wykonywany zawód. Jak się przebranżowić w pandemii? Dowiedz się biorąc udział w tym bezpłatym webinarze.

Bezbolesne i stosunkowo szybkie przebranżowienie jest możliwe

Tylko trzeba wiedzieć, jak to zrobić, przygotować plan i zacząć działać. W tym pomoże Ci nasza ekspertka Izabela Wołyniec-Sobczak, Ambasadorka programu Sukces TO JA, coach i doradca kariery, rekruter oraz headhunter, ekspertka personal brandingu i trenerka umiejętności miękkich. Autorka książki „Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń”.

Przeczytaj także: Przebranżowienie w pandemii. Gdzie zarabia się najwięcej na start?

Gdy poznasz te 4 najważniejsze kroki i podejmiesz odpowiednie działania, niebawem zaczniesz się cieszyć ze swojej zawodowej przemiany. Obejrzyj nagranie z naszego webinaru „Jak się przebranżowić? 4 kroki do nowej pracy”.

https://youtu.be/kUpRVeGptcU