Jak wygospodarować przestrzeń do pracy w domu? [E-BOOK]

Nikt z nas nie przypuszczał, że nasze domowe zacisze pełne gwaru dzieci będzie musiało pełnić funkcję home office. Większość z nas stanęła przed faktem, że nie wróci do pracy, a w przestrzeń domowego ogniska wedrze się biurowy rytm dnia.

Jak tu nie zwariować, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości i jak prostym sposobem wygospodarować przestrzeń do pracy, by móc spokojnie wykonywać obowiązki zawodowe w domu? Mamy dla Was kilka prostych porad. Dzięki nim uda Wam się zbudować Wasz nowy świat.

Czego dowiesz się z tego e-booka?

W tym e-booku znajdziesz wskazówki na to, jak wydzielić przestrzeń na home office i jak dobrać krzesło, biurko i zadbać o jego oświetlenie. Poznasz triki malarskie i wnętrzarskie, które ułatwiają organizację stanowiska pracy. Dowiesz się także, jak zaopatrzyć swoje domowe stanowisko pracy i jak wykorzystać kwietnik, parawan czy regał z książkami, aby oddzielić przestrzeń zawodową od tej domowej. W e-booku znajdziesz także mnóstwo zdjęć i inspiracji oraz konkretnych rozwiązań.

E-book - Home Office
O autorce e-booka

Autorką tego bezpłatnego e-booka jest Magda Zabierzowska, od lat początku swojej kariery związana ze światem mody i designu. Projektowała przestrzeń publiczną, showroomy oraz pop-up story. Projektuje także wnętrza mieszkań i domów oraz lokale gastronomiczne zarażając ludzi swoją pasją do pięknych przedmiotów.