LinkedIn. Daj się znaleźć headhunterom

Czy wiesz, jak dostać się do tortu najbardziej atrakcyjnych ofert pracy?
Czy zdajesz sobie sprawę, w jaki sposób rekruterzy pozyskują kandydatów i z jakich źródeł korzystają? Ten webinar odpowie na wiele pytań, które sobie zadajesz.

Czy znasz taktyki, które pozwolą rekruterom Cię znaleźć?

Przecież aplikowanie na ogłoszenia to tylko jeden z wielu sposobów poszukiwania pracy. Jest też ukryty rynek pracy, który stanowi około 70% tego, co tak naprawdę jest dostępne dla kandydatów. Czy wyobrażasz sobie sytuację, w której otrzymujesz zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne i propozycje pracy? Chcesz być w takiej sytuacji? Jeśli tak to obejrzyj nagranie z tego webinaru. Podczas niego poznasz 4 bardzo skuteczne strategie szukania pracy na LinkedIn, które w zasadzie możesz zastosować od zaraz. To one szybko podniosą efekty Twoich poszukiwań.

Kto prowadzi webinar?

Izabela Wołyniec-Sobczak – Ambasadorka programu Sukces TO JA, coach i doradca kariery, rekruter oraz headhunter, ekspertka personal brandingu i trenerka umiejętności miękkich. Autorka książki „Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń”. Więcej na: www.wolyniecsobczak.com.