Chcesz, aby dania na Twoim Instagramie wyglądały jeszcze lepiej? Zobacz, te bezpłatne presety do zdjęć!

Czym są presety?

Presety to gotowe „filtry”, które możesz narzucić na swoje Instagramowe zdjęcia. Po co? Aby przykuwały uwagę, były bardziej wyraziste i dokładnie takie jak Ci się podobają!

Od czego zacząć?

Na początek pobierz z AppStore lub GooglePlay bezpłatną aplikację do obróbki zdjęć „Lightroom” na swój telefon. To właśnie w tej appce będziesz nadawał swoim zdjęciom magii.Następnie pobierz poniżej paczkę plików na swój telefon.

Co znajdziesz w paczce?

Bezpłatne presety od razu gotowe do użycia, żebyś nie musiał się wysilać i mógł zaoszczędzić trochę czasu retuszując swoje zdjęcia. W paczce znajdziesz także instrukcje obsługi krok po kroku, najważniejsze zasady w używaniu presetów oraz mały przewodnik o tym, jak poruszać się po aplikacji „Lightroom” – tak na zaś, jakbyś zechciał także zaszaleć na własną rękę w obrabianiu zdjęć na swój Instagram.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Stań się widoczny dla klienta! Zobacz, jak prowadzić profil restauracji lub hotelu na Instagramie

Obrabianie zdjęć wymaga wprawy, dlatego warto zacząć jak najszybciej. A presety to idealny punkt startowy, by zacząć eksperymentować i pracować nad swoim stylem.

POBIERZ E-BOOK

Specjalnie na potrzeby projektu #JesteśmyWTymRazem presety przygotowała dla nas Joanna Banaszewska-Dembek, blogerka i założycielka Instaacademy, która na co dzień szkoli korporacje, agencje, działy marketingu, a także pojedynczych twórców z obsługi Instagramu i prawidłowego angażowania społeczności.